Tenisová školička TTC - od 27.května 2013

Novinky

Tenisový kemp

Zaměření

  • treninkový tenisový camp se zaměřením na objemovou část tenisové přípravy a taktiky včetně ubytování, stravy (plná penze), regenerace a doplňkového kondičně-koordinačního programu

Datum:

  • od: 16.04.2014 (sraz 9,00)
  • do: 20.04.2014 (ukončení 16,00)

Místo:

  • Tenisový areál TTC, Videčská 63, Rožnov p.R.
  • 3 antukové dvorce, umělé osvětlení
  • 2 hard dvorce v hale Energetic Arena (v případě nepříznivého počasí)

Více podrobností: Tenisový camp 2014

DĚTSKÝ TENISOVÝ KEMP

Vážení rodiče a příznivci tenisu,

máme zde první ročník dětského tenisového kempu, který proběhne od pondělí 22. až do pátku 26.7 ve sportovním tenisovém areálu TTC. Kemp je určen pro ročníky 2005,2006 a 2007.
Pro děti je připraven bohatý a zábavný program, který bude každý den začínat v 8:30 ráno a končit 15:30 odpoledne. V těchto hodinách mají děti svačinu( ovoce,jogurt) dále oběd, který se bude podávat přímo v areálu TTC a celodenní pitný režim. Malí tenisti mají zajištěny rakety a vybavení, dále v případě deště je k dispozici tělocvična.

Tréninky se budou skládat zejména z pohybových cvičení podaných zábavnou formou(hry,soutěže..).
O děti se budou starat dvě trenérky.

Cena kempu je pouhých 1 690 Kč.

S přihláškami a případnými dotazy se obraťte na hlavní trenérku Kateřinu Pospíšilovou (Tel.: 603 838 304)

Moc se na vás a vaše děti těšíme,
s pozdravem tým TTC.

Tennis Training Camp

Tenisový klub byl založen v roce 1999 v Rožnově p. R. Vznik klubu byl logickým pokračováním hráčských a následně i trenérských zkušenosti hlavního zakladatele p. Martina Kavana.

Město, kde klub působí má velkou tenisovou tradici a je rodištěm mnoha výborných profesionálních hráčů a trenérů. Za připomenutí stojí generace hráčů 70. let Bartošek J., Krcha J., Kavan V., Trčka R., Molitorová M. atd. hrajících v té době 1. ligu, tedy druhou nejvyšší klubovou soutěž v tehdejším Československu. A to na tak malé město byla věc ojedinělá. V 80. letech působila trenérsky v místním tenisovém klubu TJ i Melanie Molitorová(Hingisová) a první tenisové krůčky zde udělala i budoucí tenisová TOP hráčka, její dcera Martina Hingisová.

Je ale možno jmenovat spoustu dalších hráčů z 80. let např. Radomíra Vaška, Tomáše Štůska, Dana Trčku, Pavla Darona, Martina Kavana, Radima Lapčíka, kteří ve svých mládežnických kategoriích patřili k československé špičce a někteří byli členy reprezentačních výběrů a tenis hráli na profesionální úrovni. V naprosté většině se v současnosti všichni jmenovaní věnují profesionálně tenisové trenérské práci doma nebo v zahraničí.

Tennis Training Camp za dobu své existence vybudoval vlastní tenisový areál, uspěšně rozvíjí výuku tenisu ve vlastní tenisové akademii na úrovni profesionálních, závodních i amatérských hráčů. Dále pracujeme s dětmi a to i na úrovni základní školy. V rámci klubové činnosti je pořádána spousta akcí, jak pro členy tak i širokou sportovní veřejnost. Cíl snažení je vysoký - navázat na tradiční výborné výsledky rožnovských hráčů a rozšířit již tak bohatou sbírku úspěchů rožnovských tenistů a trenérů.